1px Formy płatności

karta

Płatność online

Mając na względzie wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy szybki i bezpieczny sposób płatności online - Shoper Płatności obsługiwany przez serwis Blue Media S.A.. Szeroki wybór metod zapłaty sprawia, że każdy z Was znajdzie na formatce płatności swój bank i w najwygodniejszy dla siebie sposób dokona zakupu w naszym sklepie. Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat ssl, chroniący Wasze dane i dane transakcyjne, co daje Wam gwarancję bezpieczeństwo.

formy płatności

 

Raty

Dla tych, którzy chcieliby dokonać zakupów w naszym sklepie ale na ten moment nie dysponują takimi środkami, oferujemy możliwość skorzystania z systemu ratalnego - Alior Bank Raty On-Line. Jest to pożyczka ratalna, dzięki której możecie swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteście odsyłani do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagane jest od Was minimum formalności, ponieważ Wasza zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składacie na wniosku o pożyczkę.


Przelew na konto bankowe

Dla tych którzy preferują samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie oferujemy możliwość zapłaty tradycyjnym przelewem na konto. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujecie mailem nr rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty, zamówienie jest przekazywane do realizacji.


 

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl